KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 14666208
nr 1466 6208
Grafiskt blad
34x17, yttermått inklusive ram: 74x57 cm. Ej signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:58:12
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr